Balninkų miestelio šventė

Tęsiamos projekto „Pabėgėlių iš Ukrainos priėmimas ir ankstyva integracija“ veiklos, projekto Nr. HOME/2022/AMIF/AG/EMAS/TF1/LT/0013, projektas finansuojamas iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo tematinės priemonės „Pagalbos ekstremalios situacijos atveju“.

Molėtų rajone gyvenantys migrantai su savo kiemeliu dalyvavo Balninkų miestelio šventėje “Balninkams – 685”. Ukrainos piliečiai turėjo galimybę puoselėti savo šalies kulinarinį ir kultūrinį paveldą – supažindino Balninkų miestelio gyventojus ir svečius su ukrainiečių maisto ir meno kultūra, dalinta atributika, skirta ukrainiečių tautos pažinimui, pristatytas automobilis, vykstantis į pagalbą ukrainos kariams. Analogiškai susipažino ir degustavo lietuviškus etnografinius patiekalus, turėjo galimybę išbandyti tradicinius amatus, kultūrines bei pramogines veiklas. Renginio metu taip pat buvo pristatytos paslaugos – parama ukrainiečiams. Smagu prisiminti šiltą bendravimą, įtraukiančias veiklas bei skanią degustaciją!

Projektas tęsia veiklas:

„Socialinių ir emocinių įgūdžių ugdymas šeimoje“ – įgūdžius ugdyti padeda grupiniai užsiėmimai, kurių tikslas – sumažinti stresinių ir krizinių situacijų formavimosi riziką Ukrainos piliečių šeimose, siekianti įgalinti juos savarankiškai spręsti socialinius sunkumus.

Individualių konsultacijų tėvams/globėjams ir vaikams, patiriantiems socialinius sunkumus metu įgyvendinamas tikslas suteikti individualią pagalbą Ukrainos piliečiams teisiniais, sveikatos, socialiniais klausimais.

Siekiant tikslinei grupei suteikti įrankius streso bei sunkių emocijų valdymui ir įgalinti juos išmokti spręsti kasdienius iššūkius savarankiškai, pasitelktas savitarpio pagalbos grupių moterims ir vaikams organizavimas.

Darbo laikas
  • Pirmadienis – Ketvirtadienis
  •  8:00 – 17:00
  • Penktadienį
  •  8:00 – 15:45
Rekvizitai

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Juridinio asmens kodas: 190985787

Steigėjas

www.moletuvaikai.lt © 2023. Visos teisės saugomos.

Pakeisti teksto dydį