PRALEISK PROGĄ PASITYČIOTI! TAVE STEBI PP !

Kaip ir kasmet – kovo mėnesį ypatingas dėmesys skiriamas patyčioms. Patyčios gali būti tarp vaikų, patyčios gali būti tarp suaugusių ir vaikų, patyčios gali būti ir elektroninėje erdvėje. Svarbu laiku jas pastebėti bei stabdyti. Todėl pas mus budi PP – patyčių policija!

NEBŪK ABEJINGAS!

Smurto prieš vaikus problema aktuali visame pasaulyje. Dalis smurto prieš vaikus atvejų taip ir lieka nepastebėti, nes vaikai bijo kalbėti. Siekiant apsaugoti vaikus ar jaunuolius nuo smurto prieš juos, pirmas žingsnis yra jų identifikavimas. Kiekvienas iš mūsų turime galimybę pirmieji pastebėti galimus smurto prieš vaiką atvejus. Tai gali būti fizinės prievartos,seksualinės prievartos ir išnaudojimo, emocinės prievartos, nepriežiūros atvejai.
Bet kokios rūšies prievarta prieš vaiką sutrikdo jo fizinę ir psichinę sveikatą, protinį vystymąsi, socialinius įgūdžius bei gebėjimus. Patys vaikai retai kada pasakoja apie patirtą smurtą, dažnai jie net nežino ir nesupranta, kad toks aplinkinių elgesys yra netinkamas, jie būna įbauginti, gėdijasi, nežino, kam ir kokiais žodžiais galėtų papasakoti, abejoja, ar jais patikės. Todėl labai svarbu laiku atpažinti prievartą patyrusius vaikus ar jaunuolius ir suteikti būtiną pagalbą.

MATEI? GIRDĖJAI? PRANEŠK!

Dėl informavimo apie smurtą prieš vaikus galite pranešti (taip pat ir anonimiškai):
Paštu, adresu: Smilgų g. 4, LT-33120, Molėtai;
Telefonu: 8 658 15932;
Elektroniniu paštu: mvg@mrtv.lt ;
Pagrindiniame įėjime esanti pranešimų dėžutė;
Molėtų rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyrius: 8 656 53681, faksas (8 383) 51 442;
Kiti kontaktai: www.policija.lt, bendrasis pagalbos numeris 112, bendras informacinis Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos telefonas 8 615 88 088, kuriais paskambinus bus suteikta visa reikalinga informacija.

NAUDINGOS NUORODOS

Darbo laikas
  • Pirmadienis – Ketvirtadienis
  •  8:00 – 17:00
  • Penktadienį
  •  8:00 – 15:45
Rekvizitai

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.
Juridinio asmens kodas: 190985787

Steigėjas

www.moletuvaikai.lt © 2024. Visos teisės saugomos.

Interneto svetainės įstaigoms www.svetainesistaigoms.lt

Pakeisti teksto dydį